podział kosmetyków


Day SPA

Filed Under (Uncategorized) by admin on 30-01-2019

0

W dzisiejszych coraz bardziej zabieganych czasach dbanie o swoje ciało, urodę czy zapewnianie sobie odrobiny relaksu staje się coraz trudniejsze. Kobiety pracujące po godzinach nie są wstanie pogodzić swojego czasu między prace, rodzinę, a pozostałe obowiązki. Trudno wtedy wygospodarować sobie choćby trochę czasu w miesiącu na całkowite oderwanie się od dnia codziennego i pielęgnacje urody. Dla takich właśnie ludzi powstało DAY SPA. DAY SPA to inaczej ośrodek odnowy biologicznej posiadający w swojej ofercie kompleksowy pakiet usług. Read the rest of this entry »

Kosmetyki definicja i ich podział

Filed Under (Uncategorized) by admin on 24-01-2019

0

Definicja słowa kosmetyki pochodzi od greckiego słowa „ cosmo”, co oznacza zdobić, oraz od również greckiego słowa „cosmeticas”, które oznacza upiększać. Obecna nowoczesna kosmetyka opiera się głównie na nauce zwanej kosmetologi, która zagadnienia swe bierze z takich nauk jak chemia, biologia oraz medycyna. Kosmetyk to środek, który ma za zadanie pielęgnować i upiększać, ochraniać oraz oczyszczać nasze ciało. Istnieje kilka różnych podziałów kosmetyków. Pierwszym podziałem kosmetyków będzie podział na grupę docelową, to znaczy z przeznaczaniem dla kobiet, mężczyzn, dzieci i nastolatków. Read the rest of this entry »

Zabiegi Spa

Filed Under (Uncategorized) by admin on 24-01-2019

0

Pojęcie Spa wywodzi się z łacińskiego „ Sanus per aquam”, co oznacza „ zdrowy przez wodę”. Są to przeróżne zabiegi dla ciała, które są wykonywane w dużej mierze przy udziale wody. Między innymi zabiegi te mają polepszyć nam samopoczucie, zrelaksować się, odstresować, poprawić nastrój, kondycje fizyczną jak i wygląd, koloryt skóry. Oferta zabiegów oferowana przez różne kliniki, kurorty, centra odnowy biologicznej jest naprawdę szeroka, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, ale niestety nie każdy będzie sobie mógł na nie pozwolić, gdyż są one drogie i przyjęto się ówcześnie, że z takich zabiegów może skorzystać tak zwana grupa elitarna. Do zabiegów oferowanych w takich ośrodkach należą między innymi przeróżne masaże i kąpiele. Read the rest of this entry »

Spa

Filed Under (Uncategorized) by admin on 24-01-2019

0

Pojęcie Spa jest pojęciem międzynarodowym, powszechnym i używanym na całym globie. Nazwa pochodzi z łacińskiego „ Sanus per aquam”, co oznacza „ zdrowy przez wodę”. Przez Spa rozumiany jest kompleks, który gromadzi w jednym miejscu, budynku baseny, sauny, kurorty, kąpieliska w celach zdrowotnych jak i centa odnowy biologicznej. Odbywają się tam przeróżne zabiegi, które poprawiają kondycje fizyczną, jak i samopoczucie człowieka, nastrój jak i stan skóry, czyli jej wygląd i koloryt. Zabiegi te są zarówno skomplikowane jak i mniej skomplikowane oparte w głównej mierze na zabiegach z udziałem wody, a rozpiętość ich jest bardzo szeroka. Read the rest of this entry »

Historia i definicja SPA

Filed Under (Uncategorized) by admin on 24-01-2019

0

Nazwa SPA pochodzi z łacińskiego znaczenia „ Sanus Per Aquam”, które oznacza „ Zdrowie przez wodę”. Założenie SPA jest takie, że woda dla ciała, jest jak marzenie dla duszy, co oznacza, że jest ona wykorzystywana do przeróżnych zabiegów, gdzie woda gra pierwszoplanową rolę. Zabiegi takie mają za zadanie zrelaksować się, pobudzić do dział