Chirurg Ilość i operacyjna śmiertelność w Stanach Zjednoczonych ad 6

Filed Under (Uncategorized) by admin on 04-12-2018

0

Skorygowana śmiertelność operacyjna wśród pacjentów z Medicare w 1998 r. I 1999 r., W zależności od szpitala – objętość warstwy i granica objętościowa chirurga dla czterech procedur sercowo-naczyniowych (panel A) i czterech resekcji raka (panel B). Ze względu na małe próbki (<20) śmiertelność wśród pacjentów leczonych chirurgami o dużej objętości w szpitalach o małej objętości nie została wykazana w przypadku resekcji przełyku i resekcji trzustki. Śmiertelność została dostosowana do charakterystyki pacjentów. Ryc. Read the rest of this entry »

Day SPA

Filed Under (Uncategorized) by admin on 22-11-2018

0

W dzisiejszych coraz bardziej zabieganych czasach dbanie o swoje ciało, urodę czy zapewnianie sobie odrobiny relaksu staje się coraz trudniejsze. Kobiety pracujące po godzinach nie są wstanie pogodzić swojego czasu między prace, rodzinę, a pozostałe obowiązki. Trudno wtedy wygospodarować sobie choćby trochę czasu w miesiącu na całkowite oderwanie się od dnia codziennego i pielęgnacje urody. Dla takich właśnie ludzi powstało DAY SPA. DAY SPA to inaczej ośrodek odnowy biologicznej posiadający w swojej ofercie kompleksowy pakiet usług. Read the rest of this entry »

Kosmetyki definicja i ich podział

Filed Under (Uncategorized) by admin on 16-11-2018

0

Definicja słowa kosmetyki pochodzi od greckiego słowa „ cosmo”, co oznacza zdobić, oraz od również greckiego słowa „cosmeticas”, które oznacza upiększać. Obecna nowoczesna kosmetyka opiera się głównie na nauce zwanej kosmetologi, która zagadnienia swe bierze z takich nauk jak chemia, biologia oraz medycyna. Kosmetyk to środek, który ma za zadanie pielęgnować i upiększać, ochraniać oraz oczyszczać nasze ciało. Istnieje kilka różnych podziałów kosmetyków. Pierwszym podziałem kosmetyków będzie podział na grupę docelową, to znaczy z przeznaczaniem dla kobiet, mężczyzn, dzieci i nastolatków. Read the rest of this entry »

Zabiegi Spa

Filed Under (Uncategorized) by admin on 16-11-2018

0

Pojęcie Spa wywodzi się z łacińskiego „ Sanus per aquam”, co oznacza „ zdrowy przez wodę”. Są to przeróżne zabiegi dla ciała, które są wykonywane w dużej mierze przy udziale wody. Między innymi zabiegi te mają polepszyć nam samopoczucie, zrelaksować się, odstresować, poprawić nastrój, kondycje fizyczną jak i wygląd, koloryt skóry. Oferta zabiegów oferowana przez różne kliniki, kurorty, centra odnowy biologicznej jest naprawdę szeroka, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, ale niestety nie każdy będzie sobie mógł na nie pozwolić, gdyż są one drogie i przyjęto się ówcześnie, że z takich zabiegów może skorzystać tak zwana grupa elitarna. Do zabiegów oferowanych w takich ośrodkach należą między innymi przeróżne masaże i kąpiele. Read the rest of this entry »