kbks allegro


„Kobiety w ciąży a SPA i kosmetyki”

Filed Under (Uncategorized) by admin on 15-09-2019

0

Każda z nas – kobiet, z pewnością chciałaby podobać się osobom płci przeciwnej, a także innym osobom, na których nam zależy. Chciałybyśmy wzbudzać w nich zachwyt i zainteresowanie, lubimy, kiedy jesteśmy atrakcyjne właśnie ze względu na innych, ale również dla nas samych. Nie tylko wygląd jednak jest dla nas najważniejszy, ponieważ w życiu z każdej z nas przychodzi taki moment, że jesteśmy gotowe psychicznie i fizycznie, aby zająć się naszym potomstwem. Ale niestety, aby mieć potomstwo należy poświęcić się w sposób fizyczny, z tego względu, że wówczas nasze ciało przeobraża się w niebotyczny sposób. Będąc w ciąży odczuwamy pewne niedogodności, jednakże we współczesnym świecie można je całkowicie zminimalizować. Read the rest of this entry »

„PIĘKNĄ BYĆ”

Filed Under (Uncategorized) by admin on 15-09-2019

0

Kosmetyki, co by tu o nich powiedzieć to temat bardzo rozległy. Bo są różne kosmetyki, na wszystko i dla wszystkich. Poczynając od noworodka, nastolatka, aż do późnej starości. Ale są także do domu, do samochodów, po prostu towarzyszą nam w życiu codziennym. Są kosmetyki, które kupujemy w drogeriach, ale też i w aptekach, są kosmetyki do makijażu i do pielęgnacji. Read the rest of this entry »

„SPA-URODA”

Filed Under (Uncategorized) by admin on 15-09-2019

0

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie aktywnym, zdrowym kobietom i mężczyznom życie bez SPA. Ludzie, którzy lubią dbać o siebie korzystają z salonów odnowy biologicznej. Ale nie czarujmy się, takie luksusy kosztują i to nie mało. W takich gabinetach możemy liczyć na profesjonalną pomoc masażystów, dietetyków, lekarzy. Oni pomogą nam dobrać, jakie ćwiczenia, maseczki itp. Read the rest of this entry »

Kłopotliwa cera naczynkowa

Filed Under (Uncategorized) by admin on 14-09-2019

0

Cera potrafi być kłopotliwa, zwłaszcza naczynkowa. Rumień, rozszerzone, popękane naczynka, trądzik to tylko kilka przykrych i nieestetycznych dolegliwości. Cera naczynkowa wymaga szczególnej pielęgnacji. To zaburzenie dotyczy głównie kobiet. Naukowcy są zgodni, że cera naczynkowa ma uwarunkowanie genetyczne. Read the rest of this entry »

Piękna na urlopie.

Filed Under (Uncategorized) by admin on 14-09-2019

0

Na urlop czekamy cały rok, to nagroda za pracę i codzienną szarugę. Nic dziwnego, że na urlopie chcemy wyglądać pięknie. Ozdobą kobiety jest jej skóra. W opinii wielu pań blada skóra źle wygląda latem. Opalona, odpowiednio nawilżona skóra jest objawem zdrowia i dbania o siebie. Read the rest of this entry »

Spa dla kobiet w ciąży

Filed Under (Uncategorized) by admin on 14-09-2019

0

Ciąża jest okresem wyjątkowym – oczekiwaniem na dziecko, ale także czasem, kiedy ciało kobiety zmienia się, do głosu dochodzi burza hormonalna. Chociaż zmiany skórne są w okresie ciąży zupełnie naturalne, to jednak wielu paniom trudno je zaakceptować. Ciąża – zwłaszcza ostatni trymestr (7-9 miesiąc) to okres zwiększonego zmęczenia, kiedy odczuwa się bóle pleców i nóg. Jest to związane z rosnącym, ruszającym się dzieckiem. W tym okresie bardzo ważny jest wypoczynek i relaks. Read the rest of this entry »

Spa – zabiegi VelaShape

Filed Under (Uncategorized) by admin on 14-09-2019

0

W spa wśród wielu zabiegów można skorzystać z zabiegu, który nazywa się zabieg velashape. Polega on na redukowaniu skórki pomarańczowej z ciała, czyli tzw. cellulitu i zmniejszeniu tkanki tłuszczowej pod skórą oraz ujędrnić i poprawić skórę. Zabieg ten wykonywany jest za pomocą urządzenia (aparatu), które oddziałuje za pomocą światła podczerwonego i bipolarnego prądu wysokiej częstotliwości na daną część ciała. Skóra na ciele zostaje tym aparatem trochę rozgrzana. Read the rest of this entry »

OSTRE ORGANICZNE NIE NOWOTWOROWE ZWEZENIE PRZELYKU (STENOSIS OESOPHAGI ORGANIGA BENIGNA AGUTA)

Filed Under (Uncategorized) by admin on 04-09-2019

0

OSTRE ORGANICZNE NIE NOWOTWOROWE ZWĘŻENIE PRZEŁYKU (STENOSIS OESOPHAGI ORGANIGA BENIGNA AGUTA). Przyczyny: Ostre zwężenie przełyku powstaje zwykle w razie uwięźnięcia w przełyku, najczęściej w miejscach fizjologicznych jego zwężeń, obcego ciała, np. sztucznych zębów i protez zębowych, nieraz trafiających do przełyku podczas snu, monety, kamyka, klucza (zwłaszcza dotyczy to dzieci), szpilki, kości, ości, dużych kęsów mięsa, pestek od owoców itp. Ciała te dostają się do przełyku wskutek nieostrożności, bądź wskutek nieświadomości, albo są połykane w celu samobójczym, nieraz przez osoby umysłowo chore. Objawy ostrego zwężenia przełyku bywają różne, zależnie od wielkości, obcego ciała, jego budowy, stopnia uszkodzenia przełyku i miejsca uwięźnięcia. Read the rest of this entry »

Czas na leczenie i śmiertelność w trakcie obowiązkowej pomocy doraźnej dla sepsy cd

Filed Under (Uncategorized) by admin on 01-09-2019

0

Przepisy te pozwoliły szpitalom na elastyczność w zakresie identyfikacji przypadków w celu ułatwienia powszechnego przyjęcia. Sprawy nie zostały zidentyfikowane za pomocą Trzeciego Międzynarodowego Definicji Konsensusu dla Sepsy i Szoku Szokowego (Sepsis-3), ponieważ definicje te zostały ujawnione po wdrożeniu regulaminu, 10 i nie było możliwe stosowanie orzeczeń post hoc. Ponad 98% pacjentów z danymi wprowadzonymi do bazy danych zostało potwierdzonych jako pacjenci z ciężką sepsą lub wstrząsem septycznym podczas audytu ręcznego (tabela S2 w dodatkowym dodatku). Przypadki, które zostały błędnie wprowadzone, mogłyby zostać usunięte przez szpitale. Zmienne
Głównym rezultatem była śmiertelność wewnątrzszpitalna. Read the rest of this entry »

Abirateron na raka prostaty nie był uprzednio leczony hormonalnie ad 8

Filed Under (Uncategorized) by admin on 01-09-2019

0

Zastosowanie abirateronu w nawrocie u pacjentów, którzy otrzymywali abirateron jako leczenie podstawowe, było niższe u pacjentów w grupie skojarzonej niż u pacjentów z grupą samą ADT; pacjenci w grupie skojarzonej mogli kontynuować abirateron poza pierwszym wystąpieniem progresji radiologicznej, klinicznej lub PSA, aż do osiągnięcia wszystkich trzech typów progresji zdefiniowanych przez protokół. Częstość stosowania docetakselu była proporcjonalnie wyższa w grupie złożonej niż w grupie leczonej ADT. Ponieważ 1471 mężczyzn (77%) w tym porównaniu pozostaje przy życiu, dane te będą ewoluować wraz z upływem czasu, ponieważ więcej pacjentów ma nawrót choroby i otrzymuje dalsze leczenie. Dyskusja
STAMPEDE to wieloetapowy, wielostopniowy protokół badań platformowych, badający skuteczność dodatkowej terapii w momencie rozpoczęcia pierwotnego ADT u mężczyzn z nowo rozpoznaną, miejscowo zaawansowaną lub przerzutową chorobą lub u pacjentów z nawracającą chorobą i złymi cechami prognostycznymi. Jest to szóste porównanie w badaniu, dla którego podajemy dane dotyczące przeżycia15,16,24-27 i pierwsze porównanie włączone po rozpoczęciu próby.22
Zastosowanie ADT z abirateronem i prednizolonem w porównaniu z samym ADT wiązało się ze względną poprawą w stosunku do czasu leczenia o 71%, co przełożyło się na 37% różnicę w całkowitym przeżyciu. Read the rest of this entry »

kbks allegro - Artykuly w temacie